Okunma

Prime World Kapalı Beta Testi Başlıyor


09 Kasım 2012 Cuma 11:20
Prime World Kapalı Beta Testi Başlıyor

Online Strateji RPG’si, Prime Prime World; Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg ve Etherlords oyunlarının yapımcılarından, hem taktik hem strateji yetenekleri isteyerek türü bir sonraki seviyeye taşıyor.

Arkadaşlarınla oyna, kahramanları savaş alanine zafer ve şan için getir, kendine has bir kale inşa et ve yaman PvP savaşlarının arasında kaleni kullanarak kahramanlarını çeşitli yeteneklerle donatıp güçlendir ve Prime World evreninin en güçlü kahramanını yarat.

Prime World PvP savaşlarının tadını ilk sen çıkar. tr.playpw.com adresinden web sitesine göz at ve Türkiye Kapalı Beta Testi için kayıt ol.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Prime World Kapalı Beta Testi Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prime World Kapalı Beta Testi Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prime World Kapalı Beta Testi Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "