Okunma

Prisma popülerliğinden bir şey kaybetmedi!


02 Ocak 2018 Salı 09:27
Prisma popülerliğinden bir şey kaybetmedi!

İlk olarak iOS platformu için sunulan, Temmuz 2016 tarihinde ise Google Play Store çıkışını yapan Prisma uygulaması hala kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. Uygulama son olarak, 50 milyon kez indirilen Android uygulamaları arasına girmeyi başardı.

Prisma 50 milyon kulübüne katıldı!

Prisma, yapay zeka desteği ile fotoğraflarınızı bambaşka bir hale dönüştürmesiyle büyük beğeni toplamıştı. Arkasında küçük bir şirket olan uygulamanın 1,5 yıldan kısa sürede 50 milyon indirme barajını aşması önemli bir başarı. Öte yandan, uygulama en popülerler arasında yer alsa da kullanıcıların uygulamayı ne kadar aktif şekilde kullandığı konusu belirsiz.

Prisma

Uygulamanın hızla yükselişe geçmesinde, geliştiricilerin kullandığı algoritmanın fotoğrafları Picasso ve Munk gibi büyük sanatçıların tarzlarını kullanarak, sanat eserleri olarak sunması önemli rol oynadı. Ayrıca, çıkışından birkaç ay sonra uygulamanın birçok yeni filtre daha kazandığını da not olarak düşelim.

Uygulama ilk çıktığında sosyal medya paylaşımlarında da kendisini oldukça belli etmişti. Son dönemde Prisma’nın kullanıldığı paylaşımların azaldığı ise dikkatlerden kaçmıyor.

:: Bu uygulamayı hala aktif şekilde kullanıyor musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Prisma popülerliğinden bir şey kaybetmedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prisma popülerliğinden bir şey kaybetmedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prisma popülerliğinden bir şey kaybetmedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "