Okunma

Popüler Mobil Mail İstemcisi Güncellendi


27 Eylül 2009 Pazar 07:17
Popüler Mobil Mail İstemcisi Güncellendi

Özellikle Symbian işletim sistemine sahip akıllı telefonların en gözde uygulamalarından bir tanesi olan ProfiMail, uzun süren suskunluğun ardından nihayet güncellendi. Özellikle dokunmatik ekranlı Symbian arayüzü olan S60 5.Sürüm ile ciddi sorunlar yaşayan yazılım, bu versiyonla birlikte bu sorunların da tümünü gidermiş.

Ayrıca LCG firması, güncelleme ile N97 kullanıcılarına da bir sürpriz yapmış. Artık ProfiMail, ana ekran widgetı ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra veri dosyalarının kaydedileceği konumu seçebilmenin daha kolay hale getirilmesi, IMAP ve POP3 için StartTLS güvenliği yeteneği, silinen mesajlar geri getirildiğinde bunu belirten özel bir işaret, telefon rehberinde doğrudan erişim uygulamanın sahip olduğu yeni nitelikler.

Performans konusunda da uygulama çekirdeğinde ciddi değişimler kazanan yazılım, daha az sistem kaynağı tüketimi, daha hızlı arayüz, daha az data transferi için daha etkin sıkıştırma işlevi gibi önemli iyileştirmelere sahip. Buradaki adresten yazılım hakkında bilgi alabilir veya güncel sürümü indirebilirsiniz.

:: Yazılım hakkındaki düşüncelerinizi SDN forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Popüler Mobil Mail İstemcisi Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Popüler Mobil Mail İstemcisi Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Popüler Mobil Mail İstemcisi Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "