Okunma

Programlarınızı Dokunulmaz Kılın


23 Şubat 2009 Pazartesi 20:29
Programlarınızı Dokunulmaz Kılın

Bilgisayarınızda yüklü yüzlerce program arasında kendinize özel sayabileceğiniz yazılımları başkalarından sakınmak için parola koruma desteği sağlayan Program Sentry basit arayüze sahip bir uygulama. Programı başlattıktan sonra sizden yönetici parolası isteyen yazılımın daha sonraki aşamasında erişim kısıtlaması koyacağınız programları belirliyorsunuz. Bunun için Program Sentry’in ana penceresi açıkken parola korumalı hale getirmek istediğiniz uygulamaları başlatıyorsunuz. Yazılım bunu otomatik olarak algılayarak anında listeye alıyor ve bu andan itibaren belirttiğiniz program yalnızca size özel olarak bilgisayarınızda kullanılmayı bekliyor.

İndirin

Programın bu sürümünde 30 günlük kullanım kısıtlaması bulunuyor. Yazılımın tam sürümünü satın alarak kısıtlamayı kaldırmak isterseniz 25 Dolar ödemeniz gerekiyor.

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (528 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Leithauser Research
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Programlarınızı Dokunulmaz Kılın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Programlarınızı Dokunulmaz Kılın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Programlarınızı Dokunulmaz Kılın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "