Okunma

Programları Özgürce Kaldırın!


21 Mayıs 2009 Perşembe 15:13
Programları Özgürce Kaldırın!

Symbian sistemlerde uygulamaların nerede kurulu olduğuna dair ayrıntılara erişmek, nereye hangi dosyaları attığını doğrudan görmek maalesef mümkün değil. Python tabanlı hazırlanan pyUninstaller uygulaması Symbian cihazınızda kurulu olan tüm programları, eklentileri ve Symbian’da önemli bir sorun olarak görülen java dosyalarını kolaylıkla kaldırmanızı ve bu uygulamalar hakkında gerektiğinde bilgi alabilmenizi sağlıyor.  


Uygulama sistem klasörlerine izin vermediğiniz takdirde hata veriyor

Symbian’da bulunmayan bir özellik olarak toplu halde dosya kaldırmaya olanak tanıyan yazılım ile seçme işlemini kolaylıkla yapabiliyor ve silme işlemini otomatik olarak halledebiliyorsunuz. Quick Finder özelliği ile uygulama bulmanın son derece kolay hale geldiği yazılım ile kısayol tuşlarını etkin biçimde kullanabiliyorsunuz. Python tabanlı çalışan ve buradan indirebileceğiniz uygulamayı kullanabilmek için; Python, Script Shell ve Ultra Module Pack kurulu olmalıdır.

:: Java uygulamaları kaldırmada sorun yaşıyor musunuz?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Programları Özgürce Kaldırın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Programları Özgürce Kaldırın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Programları Özgürce Kaldırın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "