Okunma

PS Vita’da Bölge Sınırlaması Yok!


17 Eylül 2011 Cumartesi 17:00
PS Vita’da Bölge Sınırlaması Yok!

Shuhei Yoshida, Twitter’da gelen sorulardan birine yanıt vererek bu durumu doğru kıldı. Yoshida’ya bölge sınırlamasının olup olmadığına dair soru soruldu, Yoshida ise bölge sınırlamasının olmayacağını yazdığı Tweet ile onayladı.

17 Aralık’ta önce Japonya için görücüye çıkacak olan Vita’yı oradan getirtip kullanmamız mümkün olabilir. Bölge sınırlaması olmadığına göre beklemeye değmez. Tabii Japonya’dan getirme şansınız varsa.

PS Vita, Amerika ve Avrupa için 2012 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

:: PS Vita’yı almayı düşünüyor musunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS Vita’da Bölge Sınırlaması Yok! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS Vita’da Bölge Sınırlaması Yok! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS Vita’da Bölge Sınırlaması Yok! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "