Okunma

PS3 İçin Yılın Son Güncellemesi


25 Ağustos 2009 Salı 11:00
PS3 İçin Yılın Son Güncellemesi

PlayStation 3 sahibi olup da cihazına firmware güncellemesi yapmamış olan muhtemelen yoktur. Ardı arkası kesilmeyen güncellemeler her ne kadar kullanıcıların iyiliği için geliştiriliyor olsa da, güncelleme sıklığının artması ve çıkan her güncellemenin PS3‘e çok da farklı bir özellik kazandırmaması sebebi ile daha çok eziyet gibi gelmeye başlıyor.

Anlaşılan Sony de durumdan rahatsız olsa gerek ki, firma tarafından yapılan son açıklama ile PlayStation 3 için 2009 sonuna kadar son bir güncelleme dışında yeni bir versiyon çıkartılmayacağı duyuruldu. PS3 firmware 3.0, 2009 sonuna kadar çıkacak olan son kapsamlı versiyon niteliğini taşıyacak. Yeni firmware içeriği hakkında ise henüz açıklamada bulunulmadı.

:: Firmware update’leri kuruyor musunuz?

Yazan: Emre Gökberk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS3 İçin Yılın Son Güncellemesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS3 İçin Yılın Son Güncellemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS3 İçin Yılın Son Güncellemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "