Okunma

PlayStation 3 Satışları Tavan Yaptı


12 Eylül 2009 Cumartesi 06:00
PlayStation 3 Satışları Tavan Yaptı

SCEA (Sony Amerika) tarafından yapılan açıklamaya göre, 1 Eylül tarihinde 299$ fiyat etiketi ile satışa sunulan 120 GB‘lık PlayStation 3‘ün, satış rakamlarında %300 artış sağladığı bildirildi. Toplam gelen gelir bakımından yaklaşıldığında ise Eylül’ün ilk haftasındaki satış rakamlarının bir öncesindeki hafta ile karşılaştırıldığında, PS3 donanımının %140‘lık bir artış sergilediğine dikkat çekildi.

Öyle görülüyor ki, Sony tatil sezonunu da açık ara önde kapatmayı planlıyor. Keza konsol satışına ek olarak, yapılan bir ankette, edinilmek istenen 10 oyun anketinde beş adet PS3 oyunu yer alıyor. Edinilmek istenen en çok oyunlar ise şu sırayı izliyor: God of War III, Final Fantasy XIII, Gran Turismo 5 ve Call of Duty: Modern Warfare 2.

:: Fiyat indiriminden sonra PS3 almak istiyor musunuz?
Yorum yazın

" PlayStation 3 Satışları Tavan Yaptı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 3 Satışları Tavan Yaptı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 3 Satışları Tavan Yaptı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "