Okunma

PSP’den Telefon Nasıl Olacak?


06 Temmuz 2008 Pazar 21:00
PSP’den Telefon Nasıl Olacak?
Her ne kadar burada bağlantısını verdiğimiz adreste göreceğiniz belge hafiften düzmece gibi dursa da, telefonlu PlayStation Portable hakkında ençok bilgiyi bir arada veren belge metin özelliğini taşıyor. "Dedikodular asla bitmez; sonuçta çıkan şey de düşünülene yakın olur" kuralı yürürlükte olduğundan biz yine bu özelliklerden bahsedelim. Bir gün üretilirse, sonuçta buna benzeyecek. 🙂

Sony Ericsson mu Üretecek?

Bahsi geçen belgede belirtildiği üzere üretimi Sony‘den ziyade Sony Ericsson yapacak ve içinde PSP özellikleri bulunan bir telefon olacak. Aslında bu kısmı çok kesin değil; zira telefon özellikleri bulunan bir PSP ile de karşılaşabiliriz. Çünkü ikincisi daha fazla "birşeylere" benzeyecek. Çünkü belgede bahsedilen 480×272 ekranın makul boyutlarda ve yanında denetim tuşlarıyla bir telefona yerleştirilmesi, fanteziden öte birşey değil (en iyi ihtimalle n-Gage olabilir). Şimdilik en iyi taktik, bekleyip görmek gibi görünüyor.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP’den Telefon Nasıl Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP’den Telefon Nasıl Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP’den Telefon Nasıl Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "