Okunma

PSP Go İçin 16,000 İndirilebilir İçerik


28 Eylül 2009 Pazartesi 10:00
PSP Go İçin 16,000 İndirilebilir İçerik

Geçtiğimiz günlerde Sony’nin UMD’si bulunmayan PSP Go için bir UMD değişim programının bulunmayacağını açıklaması kullanıcıları üzmüştü. Sadece indirme (download) yolu ile edinilebilecek oyun ve film gibi materyaller nedeni ile Sony, PlayStation indirme merkezi kabul edilen PlayStation Store’da 16.000 adet içeriğin PSP Go satışa sunulduğu gün indirilebilir olacağını açıkladı.

Sony bu rakam içeriğini ise 225 tam sürüm oyun, (PSP, PSN-özel, UMD ve PSP Mini oyunları dahil), 2,300 film, 13,300 televizyon dizi bölümü şeklinde açıklıyor. Sony’nin ışıldayan başlıkları arasında ise Gran Turismo PSP, God of War: Chains of Olympus ve Soulcalibur: Broken Destiny gibi başlıklar da yer alıyor.

:: PSP Go’da UMD olmalı mıydı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Go İçin 16,000 İndirilebilir İçerik konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Go İçin 16,000 İndirilebilir İçerik ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Go İçin 16,000 İndirilebilir İçerik ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "