Okunma

PSP Go İçin İlk Adaptör!


24 Eylül 2009 Perşembe 09:56
PSP Go İçin İlk Adaptör!

Bu yılbaşında gerçekleştirilen E3 fuarında görüldüğü üzere, Sony‘nin yeni el konsolu PSP Go ilk nesil PSP aksesuarları ile ne yazık ki uyumlu bir yapıya sahip değil. Nadiren de olsa PSP ile kullanılan cihazlardan kameranın dahil PSP Go ile uyumlu olmaması, Sony’nin harekete geçerek bu duruma bir çözüm geliştirmesini gerektirdi.

Sony tarafından geliştirilen yeni Dönüştürücü Kablo Adaptörü, PSPgo kullanıcılarının PSP için geliştirilmiş aksesuarları kullanabilmelerini sağlıyor. Sony tarafından gerçekleştirilmekte olan Tokyo Game Show 2009‘da tanıtılan cihaz, işlevsel olarak kullanılabilir olsa da, görünümü ve kablosu sebebi ile kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Adaptörün ne kadar popüler olacağı ise henüz belirsiz.

:: PSP Go almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PSP Go İçin İlk Adaptör!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    pspgo almak istiyorum

" PSP Go İçin İlk Adaptör! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Go İçin İlk Adaptör! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Go İçin İlk Adaptör! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "