Okunma

PSP Go’da Mini USB olmayacak!


17 Eylül 2009 Perşembe 10:17
PSP Go’da Mini USB olmayacak!

Her geçen gün Sony‘nin yeni el konsolu PSP Go için bir haber daha çıkıyor. Son günlerde bu haberler yapımda yer alacak oyunlar ve kaliteleri üzerine yoğunlaşmışken, gelen son duyum, cihazın donanım yapısı ile şaşırtıcı bir gerçeği ortaya koydu.

Çıkışına yalnızca birkaç hafta kalmış olan PSP Go’da, ilk nesil PSP’de yer alan ve dosya transferi için kullandığımız mini USB bağlantısının yer almayacağı bildirildi. Bağlantı port’u ve şarj soketi bakımından giderek iPhone/iPod Touch‘a benzeyen cihaz, yukarıda resmi görülen kablo aracılığı ile veri transferi sağlayacak. Keza yine bu kablonun PSP Go’yu şarj etmek için de kullanılacağı gelen bilgileri arasında. Henüz kesinlik kazanmamış ve spekülasyon olarak ortada dolaşan bir diğer habere göre ise yine bu kablo üzerinden video çıkışı da alınabileceği söyleniyor.

:: PSP Go almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Go’da Mini USB olmayacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Go’da Mini USB olmayacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Go’da Mini USB olmayacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "