Okunma

PSP Go Müziksiz Kalmayacak


29 Ağustos 2009 Cumartesi 09:20
PSP Go Müziksiz Kalmayacak

PSP Go‘nun kutusundan Rock Band Unplugged oyununun çıkartılacağı haberi bazı oyun severlerde hayal kırıklığı yaratmıştı. Bununla birlikte kutudan oyunun çıkartılması ile birlikte PSP Go’nun fiyatında yaklaşık 30$’lık indirim olak olması, bu durumu bir miktar amorti etmişti. Yinede Rock Band Unplugged severleri tümüyle yalnız bırakmak istemeyen Sony, oyunun özel bir demosunun sunulacağını belirtti.

PSP Go Rock Band Unplugged Lite için bazı detaylar veren Playstation.Blog, oyunun yüklü gelen yalnızca 5 şarkısı ile sınırlı kalmayacağını, Rock Band Unplugged dükkanından yeni müzikler indirilebileceği belirtildi. Ayrıca oyuncuların yükledikleri müzikleri kendi sıralamalarına göre çalan şarkı listeleri hazırlamaları da mümkün olacak.

::PSP Go almayı düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Go Müziksiz Kalmayacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Go Müziksiz Kalmayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Go Müziksiz Kalmayacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "