Okunma

PSP Phone Bu mu?


03 Aralık 2010 Cuma 07:25
PSP Phone Bu mu?

Sony, 9 Aralık tarihinde düzenleyeceği etkinlikte yeni bir ürün tanıtacak. Etkinliğin davetiyesinde PlayStation 3 tuşları ile beraber bir de telefon sembolünün olması, PlayStation tabanlı bir akıllı telefonunun piyasaya sürüleceği yönündeki söylentileri güçlendirdi. (PSP Phone İçin Süpriz İddialar)

Olası bir PSP Phone hakkında bugüne kadar çıkan haberler, söylentiler ve görüntülere bir yenisi eklendi.

Techblog.gr adlı bir sitede yayınlanan bir videoda, Sony PlayStation tabanlı telefona ait olduğu iddia edilen bir görüntüler yayınlandı. Hatta modelin adının Sony Ericsson Z1 olduğu da iddia ediliyor.

http://www.youtube.com/v/zPvoIElolBU?fs=1&hl=en_US

Sahte mi? Gerçek mi?

Kalitesi epey düşük olan videoda, daha önce görüntüsü yayınlanan telefona çok benzer bir cihaz bulunuyor. Ancak kayar kapakla açılan tuşları görebilmek mümkün olmuyor. (Hangisi PSP 2 Olacak?)

Videoda görülen cihazın gerçekten de Sony’e ait bir ürün olup olmadığı ise belli değil. Çinlilerin ürünlerin birebir kopyalarını rahatlıkla yapabildiği düşünüldüğünde, bu cihazın da bunlardan biri olup olmadığını söylemek zor gözüküyor.

 

:: Sizce PSP Phone bu mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSP Phone Bu mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSP Phone Bu mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSP Phone Bu mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "