Okunma

PSPgo İçin UMD Değişim Programı Yok


25 Eylül 2009 Cuma 09:44
PSPgo İçin UMD Değişim Programı Yok

SCEA (Sony Amerika) tarafından en nihayetinde doğrulandığı üzere, firmanın yeni nesil el konsolu PSPgo için UMD değişim programı adı altında herhangi bir uygulamanın şuan için yapılmayacağı açıklandı.

Bilindiği üzere ilk nesil PSP’lerde yer alan UMD disk okuyucu, yeni nesil PSP’de (PSPgo) yer almayacak. Bunun yerine oyunları dijital kopya olarak hafıza kartında bulundurarak oynanacak olan yeni PSPgo’da, UMD olarak edinilmiş oyunları oynayabilmemiz mümkün görünmüyor. Bu sebeple bir UMD değişim programı üzerinde çalıştıklarını belirten Sony, şuan için teknik ve yasal nedenler dolayısı ile bu programı uygulayamadıklarını bildirdi.

:: PSP Go’da UMD olmalı mıydı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PSPgo İçin UMD Değişim Programı Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PSPgo İçin UMD Değişim Programı Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PSPgo İçin UMD Değişim Programı Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "