Okunma

PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile birlik oldu!


03 Ağustos 2018 Cuma 17:09
PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile birlik oldu!

PUBG Mobile yeni bir proje bünyesinde yer alacak. Mission: Impossible – Fallout filminin etkileriyle yeni özellikleri bünyesinde ekleyecek olan PUBG Mobile, filmin ana hatlarına hitap eden görsel eklemeler ile göz dolduracak. PUBG Mobile Görevimiz Tehlike güncellemesi birçok farklı envanter unsurunda yenilik yapacak.

PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile bir arada!

PUBG Mobile yeni güncelleme ile birçok parçasında büyük değişiklikler yapıyor. Mission: Impossible – Fallout filminden uyarlanarak tasarlanan yeni paraşüt desenleri, kıyafetler ve silahlar oyuna farklı bir boyut kazandıracak.

100 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanan PUBG Mobile, resmi Youtube kanalından sinematik sahnelerle özellikleri duyurdu. PUBG Mobile güncelleme paketi henüz belli başlı kullanıcılara sunuluyor. Yeni PUBG Mobile özellikleri kısa sürede tüm oyunculara sunulacaktır.

Yeni oyun modları açısından da ipuçları bulunduran video, PUBG Mobile için büyük yeniliklerin müjdesini veriyor.

Bu yapılan değişimlerin arasında PUBG Mobile müziği de yer alıyor. PUBG güncellemesi sonrasında arka plan müziği de film jeneriği ile değiştirildi.

Özellikler kısa süreli olarak aktif tutulacak. Normal PUBG Mobile özelliklerine geri dönüş döneminde yeni bir duyuru yapılacaktır. Bu gibi işbirliği planlamaları, PUBG Mobil yapımcıları tarafından tekrar gündeme taşınabilir.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile birlik oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile birlik oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile Görevimiz Tehlike ile birlik oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "