PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi!


25 Mayıs 2020 Pazartesi 15:00
PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi!

PUBG Mobile için geçenlerde yeni bir güncelleme geldi. Mobil oyun yeni güncellemesiyle birlikte Mad Miramar adını aldı. Miramar haritasının geliştirilmesi ve birçok yeni eşyaya ek olarak bu güncellemede oyuncular için PUBG Mobile ekibinin bir tavsiyesi bulunuyor. PUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisi!

PUBG Mobile Mad Miramar otomat önerisi

Geliştirilmiş bir Miramar haritası ile oyunseverlerin karşısına çıkan PUBG Mobile, Miramar haritasının ikinci versiyonunda bizleri farklı yarış modları ve farklı rampalar ile karşıladı. Haritada genel anlamda görsel değişiklikler de yaşanmıştı. Oyun her yeni güncellemesiyle birlikte oyunculara yeni özellikler sunuyor.

Bunun yanında oyunseverler PUBG Mobile’ı hileciler noktasında atmadığı adımlar noktasında eleştiriyor olsa da PUBG MObile resmi Twitter sayfasında yeni bir Mad Miramar önerisi paylaştı. Kısa bir animasyonla oyunun içinde bulunan otomatlara oyuncuların zarar vermemesi gerektiğini vurgulayan PUBG Mobile ekibi, eğlenceli klip ile durumu anlatıyor.

Bilmeyenler için oyun içi otomatlar, oyuncuların sağlıklarını iyileştirmek için alabilecekleri enerji içeceklerine yer veriyor. Oyuncular için gizli bir özelliği vurgulayan şirket, oyuncuların Miramar haritasında otomatlara saldırmaması gerektiğini söylüyor. Otomatlar Miramar haritasındaki en son güncelleme ile eklendi.

PUBG Mobile Mad Miramar otomat onerisi-01

Otomatlara sinirlenen oyuncular eğer bu otomatlara saldırırsa otomat ses çıkartmaya, ötmeye başlıyor. Bu ise düşmanların ekibin başına toplanması demek oluyor. Bu nedenle otomatlar size adil davranmıyorsa bile onlara elinizdeki silahla vurmayın! Ama diyorsanız ki biz rakiplerimizi bu şekilde bulunduğumuz yere çekip haklarız, o zaman bu da işler bir taktik haline gelebilir.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi!”

 1. Anonim dedi ki:

  yolda yürüyemiyoruz hilelerden. Kuş gibi avlıyorlar her yerden. Nişan hilesi mi dersin, duvar hilesi mi. ne ararsan var.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Vikendi miramar sanhok hepsi çöp
  Sadece erangeldeki bugları düzeltseler yeterli

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hileleri tencent firması satıyor zaten bunlara aylık dolar karşılığında

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Otomata zarar vermek yerine gidin havaya bir el ateş edin sese gelirler. Sınırsız enerji veriyo makine bazı maçlarda enerji eşyası bile bulamadığım olmuştu

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  saçmalığın sonu hile den yolda yürümüyor hala güncelleme yapmadılar

" PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile’dan yeni Mad Miramar önerisi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
 2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
 3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
 4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar