PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek


08 Mart 2020 Pazar 19:00
PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan PUBG’nin yeni modunu kullanıcılar şekillendirecek. Oyundaki rekabeti daha da artıracak olan bu yenilik, şu anda oyuncular tarafından gelecek geri bildirimleri bekliyor. PUBG Dereceli Kural Seti test süreci başladı ve PUBG Labs’te yerini aldı. Bu set, PUBG Rekabetçi Mod için de belirleyici olacak.

PUBG Rekabetçi Mod yaklaşıyor Dereceli Kural Seti test ediliyor

PUBG Labs, bilindiği üzere oyunun yeni modlarını veya özelliklerini, resmi olarak çıkış yapmadan önce kullanıcılara deneyimleme şansı sunuyor. Şimdi de PUBG Labs’te Dereceli Kural Seti denenmeye başladı.

Dereceli Kural Seti, beklenen PUBG Rekabetçi Mod için büyük ölçüde belirleyici olacak. Kullanıcıların geri dönüşlerine göre Rekabetçi Mod kuralları şekillendirilecek.

Bu deneme sürecinde, açık maçlardaki ve e spor kural setindeki ayarlar birleştiriliyor. Buradan da Rekabetçi Mod için yeni bir kural seti oluşturmak amaçlanıyor. Deneme sürecindeki kural seti, ilk etapta toplam oyuncu sayısını 64’e indiriyor. Test için harita; Erangel, Miramar ve Sankok haritaları arasından rastgele seçiliyor.

Daha gergin bir ortam oluşturuluyor

Oyunda Mavi Alan da kural setiyle değişiyor. Daha az oyuncu olmasından dolayı Mavi Alan için yapılan değişiklik oyunda tempoyu artıracak. Bu değişim ile, açık maçlara nispeten daha gergin bir ortam yaratmak hedefleniyor.

Aynı zamanda oyunda loot ayarlarında da bazı değişiklikler yaşanıyor. Eşya bulunma oranları yükseliyor ve ana silahlar ile seviye 2 teçhizatlar artırılıyor. Bu sayede oyunda daha rekabetçi bir ortam sağlanacak. Yeni kural setiyle oyun temposunda olumlu manada büyük bir değişim bekleniyor.

Test süreci tarihleri de belli

Dereceli Kural Seti, oyuncular tarafından PUBG Labs’te 6 Mart’tan itibaren 9 Mart saat 10.00’a kadar test edilebilir. Bu süre zarfında kullanıcılar, geri dönüşlerini de yapabilecek.
yazarDeniz Keskin

1998 yılında doğan Deniz Keskin, medya alanına ilk adımını Aydın Doğan Lisesi’yle attı. İlk deneyimini Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak kazandı. Marmara Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor ve SDN bünyesinde çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
10 ay önce

Oh çok çok iyi olmuş hilelerde gitsen tamam ya başka bişey istemiyoruz

" PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG’nin yeni modunu oyuncular şekillendirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi