PUBG normale döndü!


23 Haziran 2018 Cumartesi 17:30
PUBG normale döndü!

Büyük güncelleme sonrasında topladığı beğenilerle dün hakkında oldukça fazla bahsettiren PlayerUnknown’s Battlegrounds bugün beklenmedik şekilde bir bakıma girmişti. Oyun bakımın ne kadar süreceği hakkında bilgi vermese de, PUBG bakımı kısa süre önce bakım sürecini bitirdi.

PUBG bakımı bitti!

Bugün bakım sürecine giren oyun, herhangi bir zaman belirtmeyerek oyunculara kısa süreli de olsa kötü bir haber vermiş oldu. Oyun neden bakıma girdi, bir sorun mu oluştu bilinmez ama kısa süre önce bakım bitti ve oyun yeniden oynanabilir hale geldi.

Daha öncede sunucularını bakım için 3 saatliğine kapatan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın bugün girdiği bakımdan mobil kullanıcıları etkilenmedi.

Bakımı biten ve yeniden oyuncuların kullanımına açılan PlayerUnknown’s Battlegroundsaldığı indirim ve büyük güncellemesiyle birlikte bir çok yeni oyuncu kazanarak eski ivmesine ulaşmayı hedeflese de, bugün girdiği bakım süreci rakibi Fortnite karşısında alay konusu olabilir. Çünkü bir çok kullanıcı bakım sebebiyle oyundan atılmış olabilir.

Ancak geçici olarak oluşan bu durum şimdilik geçti ve PlayerUnknown’s Battlegrounds yeniden oynanabilir duruma geldi.
yazarEmre Kılıç

Teknolojik gelişmelere oldukça meraklı olan Emre, üniversite hayatına başlamasıyla birlikte teknoloji ve oyun gibi konularda SDN bünyesinde haber ve makaleler yazmaya başladı.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “PUBG normale döndü!”

 1. ömer dedi ki:

  O kadar çok hileci var ki artık daha fazla oyuncu kaybetmemek için ” onlar hileci değil , adamlar pro ” diyorlar. 600 metreye sprey atana , +1000 metredeki rastgele hareket halindeki düşmana 2 de 2 atana pro deyip kendinizi kandırmayın.
  Madem bunların hiçbirinin hile olmadığını düşünüyorlar. “ölüm kamerası” nı düzeltsinler de görelim kim nereye nişan almış da öldürmüş …

 2. Utku dedi ki:

  Beş para etmez bir oyun benim gözümde halen daha hatarlarla dolu, birde dalga geçer gibi erken erişimden tam sürüme geçirdiler ya şu çöpü diyecek söz yok. Daha bunun adam olması için çok yol var. Aldım 200 saatin sonunda pes ettim artık saçam sapan sebeplerle sunucudan atıyor yoğunlukmuş bilmem neymiş bakkaldanmı yayın yapıyorsun.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ne güzel oyundaydım döndü kapandı sonra giriyorum bir ahat oluştu diyor baktım bakım yazmıyor diyom allah allah ama harita seçimi gelse sürekli çöl geliyor çıldırıcam bide oyundauken bi kişinin silahından skini çıkardım geri koyma yokmuş delirdim.

 4. Yavuz dedi ki:

  13 gb güncellemede neyin nesi ya

" PUBG normale döndü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG normale döndü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG normale döndü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Ücretsiz oyun nasıl alınır? - Epic Games oyunları Ücretsiz oyun nasıl alınır? - Epic Games oyunları
 2. 2 Sosyal medyanın sonu geldi mi? (Video) Sosyal medyanın sonu geldi mi? (Video)
 3. 3 Telefonlardaki kamera özellikleri ve Pro mod! Telefonlardaki kamera özellikleri ve Pro mod!
 4. 4 iPhone fiyatlarına zam geldi! Peki neden? iPhone fiyatlarına zam geldi! Peki neden?
 5. 5 Yürüyebilen kablosuz hoparlör Spigen R12S inceleme! Yürüyebilen kablosuz hoparlör Spigen R12S inceleme!
 6. 6 Yavaşlayan Android telefon nasıl hızlandırılır? Yavaşlayan Android telefon nasıl hızlandırılır?
 7. 7 iPhone kutusundan adaptör çıkmayabilir! iPhone kutusundan adaptör çıkmayabilir!
 8. 8 iPhone SE vs iPhone 8 Plus - Bu hatayı yapmayın iPhone SE vs iPhone 8 Plus - Bu hatayı yapmayın
 9. 9 5.699 TL'ye en iyisini topladık: Sinerji Spica 5.699 TL'ye en iyisini topladık: Sinerji Spica
 10. 10 Photoshop'u bitiren uygulama! Adobe Photoshop Camera Photoshop'u bitiren uygulama! Adobe Photoshop Camera