PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik!


20 Kasım 2019 Çarşamba 17:45
PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik!

Dünyanın en çok oynanan Battle Royale oyunlarından birisi olarak kabul edilen PUBG, yeni özelliklerini oyunculara sunmaya devam ediyor. 5.2 güncellemesi ile birlikte başta Vikendi haritasındaki değişiklikler olmak üzere birçok yeni özelliğin kullanıma sunulduğunu belirtmiştik. Firmanın şimdiki hedefiyse PUBG sandıkları. Büyük değişikliğe uğrayan sandıkların oyunculardan alacağı tepkiler merak konusu.

PUBG sandıkları değişiyor

PUBG, oyun satışlarının yanı sıra oyun içi mikro ödemelere çok fazla güveniyor. Sandık, anahtar ve kostüm satışları firmanın en büyük gelir kaynaklarından bir tanesi. Sandık ve anahtar sistemi yeni bir şey değil fakat sandıkların açılması için ayrıca anahtar satın almak zorunda kalmaları oyuncuları üzüyor.

Yapılan duyuruda, PUBG sandıkları için büyük değişikliğe gidildiği belirtildi. Yağma sandıkları oyunda kalmaya devam edecek fakat BP ile satın alınan rastgele kasalar, açılmak için anahtara ihtiyaç duymayacak. Yeni güncellemeden oyuncuların envanterinde hazır bulunan kilitli kasalar etkilenmeyecek. Bu kasaları açmak için Steam veya PUBG mağazasından anahtar satın alınması gerekecek.

Yarın gelecek Venedik sandıkları ile bu sisteme başlanılacağı belirtildi. Venedik sandıkları kilidi açık bir şekilde rastgele BP havuzuna eklenmeye başlanacak.

Doğrudan kasa satışları 27 Kasım’da sona erecek fakat, düşme şansı azalmış bir şekilde, rastgele havuzdan bu kasalar düşebilecek. Bu kasalardaki orta ve nadir ürünlerin düşme şansı da değişti. Ekip, AR kategorisi kostümlerde orta seviye ürünlerin düşme şansının yaklaşık yüzde 20 oranında, nadir ürünlerin düşme şansının ise pazar fiyatlarını etkilemeyecek şekilde ‘çok az’ artırılacağını açıkladı.

18 Aralık gününden itibaren oyuncular Venedik sandıklarına sadece topluluk pazarından satın alarak sahip olabilecek. Ayrıca bu tarihten sonra topluluk pazarından sandık satın alabilmek için oyuncuların envanterinde anahtar bulunduruyor olması gerekecek.

Bu değişiklikler ilk Venedik sandıkları ile birlikte kullanıma sunulacak.

Siz yeni sandık sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok güzel olmuş

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Hiç iyi olmamış. Yakında Mobile de gelir.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Tebrik ettim mantıklı değişiklik.

" PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG sandıkları ile ilgili önemli değişiklik! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
 2. 2 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 3. 3 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 4. 4 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 5. 5 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 6. 6 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 7. 7 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 8. 8 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 9. 9 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?
 10. 10 Mobilden banka hesabı nasıl açılır? Mobilden banka hesabı nasıl açılır?