Okunma

En Güzel Bulmaca iPhone’da


24 Aralık 2008 Çarşamba 17:00
En Güzel Bulmaca iPhone’da

TransGaming tarafından PSP ve DS için çıkarılan ve büyük beğeni toplayan bulmaca ile RPG‘nin sıra dışı karışımı Puzzle Quest, şimdi de iPhone ve iPod Touch kullanıcılarına sunuldu. iTunes App Store’da 9,99 dolardan satılan oyun, iPhone’un donanımsal gücü sayesinde orijinalinden hiçbir şey kaybetmemiş görünüyor. Ancak oyunun isminin Puzzle Quest: Chapter 1 – Battle of Gruulkar şeklinde konması ve oyunun bir üçlemenin ilk parçası olduğu açıklaması, akıllarda soru işareti oluşturuyor. Orijinal oyunun üçe bölünüp bölünmediği ve eğer öyleyse diğer iki bölüm için de ayrı ayrı 10 dolar ödenip ödenmeyeceği bilinmezken, aksi durumda ise iPhone üzerinde uzunca bir Puzzle Quest macerasının oyuncuları beklediği kesin.

:: Puzzle Quest oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Güzel Bulmaca iPhone’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Güzel Bulmaca iPhone’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Güzel Bulmaca iPhone’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "