Okunma

Quake Fanatikleri Buluşuyor


20 Aralık 2008 Cumartesi 15:00
Quake Fanatikleri Buluşuyor

Birçok FPS efsanesinin yapım evi olan id Software, önümüzdeki yıl gerçekleştirilecek QuakeCon 2009 etkinliğinin tarihini ve yerini duyurdu. 13-16 Ağustos 2009 tarihleri arasında yapılacak olan QuakeCon 2009, Texas’ın Dallas vilayetindeki Hilton Anatole otelinde id Software ekibiyle Quake fanatiklerini buluşturacak. Hilton şimdiden ilgili tarihler ve etkinlik için rezervasyon alımına başladı. Otel ve ulaşım masrafları haricinde tamamen ücretsiz olan etkinliğin rezervasyonları ise 6 Mart 2009’da resmi QuakeCon web sitesinden başlatılacak. Yolunuz Texas‘a düşerse, bizim için de bir tur Quake Live oynamayı ihmal etmeyin.


:: Önceki yıllardan bir kare ::

:: QuakeCon etkinliğine gitmeyi ister miydiniz?

Bilgi İçin : QuakeCon
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Quake Fanatikleri Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quake Fanatikleri Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quake Fanatikleri Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "