Okunma

Quanta’nın Üretiminde Büyük Kayıp


09 Nisan 2009 Perşembe 09:14
Quanta’nın Üretiminde Büyük Kayıp

Büyük dizüstü bilgisayar üreticilerinden Quanta, 2009’un ilk çeyreğinde, 2008’in dördüncü çeyreğine kıyasla üretimde %30 düşüş söz konusu. Bu dönemde Quanta tarafından üretilen dizüstü bilgisayar sayısı 6,9 milyon düzeyinde gerçekleşmiş durumda.

İhtiyata Rağmen Hedef Tutmadı

Elbette küresel kriz sebebiyle Quanta hedeflerini kısmıştı; fakat yine bu hedeften %2’lik küçük bir sapma oldu. Quanta aslında ilk çeyrekte tam olarak 7,07 milyon dizüstü üretip markalara göndermeyi hedefliyordu.

:: Satıcılar da etkilenir mi?

Bilgi için: Quanta
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Quanta’nın Üretiminde Büyük Kayıp konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quanta’nın Üretiminde Büyük Kayıp ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quanta’nın Üretiminde Büyük Kayıp ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "