Okunma

Quantum Break Prototipi Nasıl Görünüyor?


09 Şubat 2016 Salı 09:45
Quantum Break Prototipi Nasıl Görünüyor?

Max Payne ve Alan Wake serisinin yaratıcısı Remedy Entertainment‘in, yeni nesil konsollardan Microsoft Xbox One için özel olarak geliştirdiği Quantum Break‘in prototip videosu yayınlandı.

2013 senesinde sadece Microsoft Xbox One için özel olarak duyurulan oyun, ne yazık ki bir sene ara ile önce 2014 senesine, daha sonra 2015‘e ve sonra da 2016‘ya ertelenmişti.

O dönemden beri oyun için kesin çıkış tarihi yoktu ancak geçtiğimiz haftalarda oyunun 05 Nisan 2016‘da geleceği kesinleşmişti. 

RemedyMicrosoft Xbox 360 için özel olarak geliştirdiği Alan Wake‘de de olduğu gibi 4-5 sene boyunca geliştirme süresi olan Quantum Break‘in hazırlık aşamasına ve yapılış aşamasına dair prototip video yayınladı.

Bu kısa video sayesinde, oyunun ne zorluklarla hazırlandığını görebilirsiniz. Böylelikle oyunun neden defalarca ertelendiğine ve çıkışının geciktiğine dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Remedy Entartainment‘in ilk oyunu olan Max Payne‘in yapılış aşamasına dair yeni animasyon görüntüleri de geçtiğimiz saatlerde de yıllar sonra ilk defa yayınlanmıştı. Bu videoya da aşağıdaki haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: VG247

:: Quantum Break hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarTayfun Kumaş

Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Quantum Break Prototipi Nasıl Görünüyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quantum Break Prototipi Nasıl Görünüyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quantum Break Prototipi Nasıl Görünüyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "