Okunma

Quick Office Güncellendi!


27 Nisan 2009 Pazartesi 14:47
Quick Office Güncellendi!

Akılı telefonlar bilgisayarların becerilerini mobil olduğumuz her anda kullanabilmek adına büyük bir çaba içersinde. Ofis yazılımları da şüphesiz bu adımların merkezinde yer alıyor.


Uygulama geniş format desteğine sahip

Bilgisayarınızdan uzak olduğunuz her anda mekan tanımaksızın belgelerinize erişmek ve küçük düzenlemeler yapabilmeyi mümkün kılan ofis yazılımları içersindeki en köklü ve popüler paket olan Quick Office, aldığınız yeni bir Nokia telefonla ücretsiz olarak sunuluyor.

Bir çok platforma destek veren Quick Office .docx, .xlsx, .ppt dosyalarını destekliyor. Yeni güncelleme bilinen birkaç hata düzeltilmiş. QuickWord QuickSheet için; Geliştirilmiş zip dosyası desteği, şifreli dosyaları görüntüleyebilme ve kelime sayacı yeni eklenen özelliklerden. QuickPoint içinse farklı olarak transparent PNG resimleri ekleyebilme özelliği getirilmiş.


QuickOffice başarılı bir verimlilik paketi

Yeni sürüm Quick Office henüz sadece yükleme paketi şeklinde indirilebiliyor. Nokia’nın yeni firmware’leri içersine entegre olarak sunulmuş değil. Uygulamanın 30 günlük ücretsiz deneme sürümlerini tüm platformlar için bu sayfadan indirebilirsiniz.

:: Ofis yazılımlarını mobil cihazınızda aktif olarak kullanıyor musunuz?


Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Quick Office Güncellendi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nasıl link yok

  2. SDN Okuru dedi ki:

    sa ol

" Quick Office Güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quick Office Güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quick Office Güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "