Okunma

Quicktime Güncellendi


10 Eylül 2008 Çarşamba 07:56
Quicktime Güncellendi

Apple’ın özellikle film fragmanlarından tanıdığımız medya uygulaması Quicktime, iTunes 8‘in çıkışıyla birlikte yeni bir güvenlik güncellemesine kavuştu. Uygulama uyumluluğunu artırdığı ve güvenliği geliştirdiği söylenen Quicktime 7.5.5 güncellemesini iTunes 8’e geçmeden önce yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde iTunes’tan videoları oynatamayacağınıza dair hata mesajı alıyorsunuz. 65 MB boyutundaki güncellemeyi yazılımın otomatik güncellemelerinden yapabilirsiniz.

:: Güncellemeyle ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin: Apple
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Quicktime Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Quicktime Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Quicktime Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "