Okunma

QuickTime ile Uğraşmayın


25 Ocak 2009 Pazar 08:05
QuickTime ile Uğraşmayın

Sadece QuickTime ile uyumlu olan .mov ve .qt uzantılı medya dosyalarını rahatlıkla çalıştırmanızı sağlayan ve QuickTime Player gibi bilgisayarınızı istila etmeyen QuickTime Alternative, aynı zamanda web sitelerindeki QT içeriklerini görüntülemenizi de mümkün kılıyor.

Neler Güncellendi?

Daha az yer kaplayan, kolay kurulumlu, arka planda herhangi bir işlem yapmayan, kısacası daha belasız bir medya paketi olan QuickTime Alternative’in yeni 2.8.0 sürümünde Media Player Classic 6.4.9.1 rev.91’e, QuickTime çalışma zamanı 7.60.92.0’a, MOV Download Tool da 1.1.1’e güncellenmiş durumda.

:: QuickTime Alternative 2.8.0 yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : QT Alternative
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “QuickTime ile Uğraşmayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    QuickTime Alternative kullanıyorum fakat .mov uzantılı dosyaları izleyemiyorum. Sadece internet üzerindeki QuickTime videolarını izleyebiliyorum. Herhangi bir ayarı vs. var mı?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Quicktime Lite daha bi iş görücü bana göre

" QuickTime ile Uğraşmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere QuickTime ile Uğraşmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda QuickTime ile Uğraşmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "