Okunma

Rage 2 için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı!


15 Mayıs 2018 Salı 18:03
Rage 2 için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı!

id Software’nin geliştirdiği ve 17 Kasım 2010 tarihinde Bethesda tarafından piyasaya sürülen Rage oyununun devam oyunu olan Rage 2 resmen duyuruldu ve oyun oynanış videosu paylaşıldı.

Uzun zamandır Rage 2 çıkış tarihi ile ilgili birçok söylenti ve iddia ortaya atılmaktaydı.

Müjde! Rainbow Six Siege Türkçe oluyor!

Özellikle ABD’nin en büyük parakende mağazalar zinciri olan Walmart online alışveriş platformunda bulunan oyun mağazasında oyuna yer vermesi ile birçok kişi tarafından oyunun kesin olarak çıkacağı konuşuluyordu ancak yine dağıtıcı firma tarafından yalanlanmıştı.

Dün yapılan duyuruyla Rage 2 bizlerle buluştu. Ayrıca oyun tanıtım videosu da duyuru ile birlikte oyun severlere sunuldu.

Rage 2 Tanıtım Videosu

Yayımlanan video oyun oynanış videosunun aksine fragman niteliğinde bir videoydu. Oyunun hikayesini genel hatları ile belirten videoda, yine yapımın FPS oyunu olarak çıkacağı hakkında küçük ayrıntılar mevcut.

Ayrıca 1 dakikalık videoda oyunda bulunan karakterleri tanımanıza olanak sağlayıcı ipuçları da bulunmakta.

15 Mayıs yani bugün ise Bethesda’nın resmi YouTube kanalı üzerinden yapıj oynanış videosu ve oyunun hikayesi oyun severler ile buluştu.

İşte Rage 2’nin oynanış videosu;

Oyunun hikayesi 2185 yılında geçiyor. Oyunda istediğiniz herhangi bir yere gidebilir, istediğiniz her yeri patlatabilir ve aklınıza gelebilecek tüm kötü ve pis işleri yapabilirsiniz.

Bilgisayar (PC), Xbox One ve PS4 platformlarında yayınlanacak olan yapım, muhtemelen 2019 yılında bizlerle buluşacak.

Duyurulması ile birlikte oldukça ses getiren ve birçok kişi tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunun, sistem özellikleri ve çıkış tarihinin Bethesda tarafından ilerleyen günlerde duyurulması bekleniyor.
Yorum yazın

" Rage 2 için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rage 2 için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rage 2 için ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "