Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı


04 Ağustos 2020 Salı 14:30
Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı

Ubisoft’un sevilen oyunlarından Rainbow Six Siege için duyurduğu MUTE Protocol etkiniliği 4 Ağustos itibariyle başladı. Epic Games yaz indirimleriyle fiyatı düşen oyun için gelen etkinlik ile birlikte oyuna yeni kostümler ve özel bir mod gelirken, fütüristik bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.

Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği ayrıntıları

Ubisoft Rainbow Six Siege için bilimkurgu temalı bir etkinlik açıkladı.  MUTE Protocol adı verilen etkinlik, oyundaki Tower haritasında geçecek. Neon ışıklarla kaplı olacak harita oyunculara cyberpunk temasını aktarmaya çalışacak. 4 Ağustos’ta start alan etkinlik sınırlı süreli olacak ve 17 Ağustos’ta sona erecek.

Etkinlikte saldırganlar havadan gelip iletişim kulesinin kontrolü ele almaya çalışacakken, savunan taraf ise ne pahasına olursa olsun kuleyi savunmaya çalışacak. Etkinlikte oynanabilen tüm operatörler, gözlem araçlarını kullandıklarında vücutlarını dijitalleştiren yeni bir hareket mekaniğine sahip olacak. Saldıran taraf dronelar aracılığıyla seyahat edebilecek, drone görüntülerinden çıktıkları anda ise oldukları yerde doğacaklar. Savunmadaki ekip ise kamera ağı üzerinden seyahat etme imkanına erişecek ve kurşun geçirmez kameralar sayesinde hareket imkânı bulacak.

Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı

Etkinlik Jackal, Lion, Ying, Kapkan, Mira, Mute, Oryx ve Vigil karakterleri için özelleştirmeler içeren bir koleksiyonla gelecek. Koleksiyon özel olarak hazırlanmış silah kaplamalarını da içerecek. Season 5 Pass’e sahip olanlar yüzde 10 indirimle bu ürünlere sahip olabilecek. Bu arada üzücü bir haber var. 41 farklı oparetörle oynama imkanına sahip olacağınız etkinlik, Twitch, Thatcher, Mozzie, Maestro, Valkyrie, Dokkaebi, Echo, Goyo, Clash, Montagne, Blitz ve Caveira karakterlerine kapalı olacak.

PC, Xbox, PS4’e gelecek olan MUTE Protocol etkinliğinin yayınlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilir, Ubisoft’un etkinlikle ilgili bilgileri paylaştığı sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rainbow Six Siege MUTE Protocol etkinliği başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!