Okunma

Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın


29 Haziran 2009 Pazartesi 05:29
Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın

Her ne kadar paylaşım için ideal bir yöntem olsa da, ara sıra yaşanan aksaklıklar ve yavaşlamalar, Rapidshare veya Megaupload gibi servisler için anlık alternatifler gerektirebiliyor. Bu gibi durumlar için DropRecord adlı web servisini kullanabilirsiniz.

Kolayca yükleyebileceğiniz dosyayı Rapidshare ve Megaupload’ın yanı sıra, EasyShare, DepositFiles, ZShare, FileFactory, NetLoad ve daha birçok paylaşım ağında saklayan DropRecord, tek bir link ile istediğiniz servisten indirme yapmanızı sağlıyor. Yükleyebileceğiniz maksimum dosya boyutunun da 500 MB olduğunu hatırlatalım.

:: DropRecord servisini hemen kullanmak için tıklayın.

:: Hangi paylaşım ağını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : DropRecord
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    rapidi kulanıyorum 😀

" Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rapidshare ile Sınırlı Kalmayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "