Okunma

Razer devasa büyüklükte bir mağaza açacak


26 Ağustos 2019 Pazartesi 07:00
Razer devasa büyüklükte bir mağaza açacak

Özellikle oyunculara yönelik oyun ekipmanları ile karşımıza çıkan Razer, Las Vegas’ta açacağı en büyük küresel mağazası olan RazerStore’un duyurusunu gerçekleştirdi. San Francisco’dan sonra ABD’deki ikinci mağazasını açan Razer mağazası ile oyunculara büyük bir deneyim alanı sunuyor.

Razer mağazası oyuncular için oyun merkezi olacak

Razer’ın yeni mağazası iki kattan oluşacak ve her iki katın toplam büyüklüğü 2.400 metrekare olacak. Her iki katta da canlı yayınların, turnuvaların ve diğer espor etkinliklerin takip edilebilmesi için bazı duvarlarda ekranlar olacak. Bu konuda sesleri her yere ulaştırabilen ses sistemleri de eşlik edecek.

Ayrıca espor etkinliklerin takip edilebilmesinin yanı sıra oyuncular, Razer’ın bilgisayarlarını, ekipmanlarını, telefonlarını dahi deneyimleyebilecek. Bir tarafta en güçlü bilgisayarlar ve en iyi oyuncu ekipmanları ile oyun oynama fırsatı verilirken, oyuncu telefonu Razer Phone 2 de deneyimlenebilecek. Bu cihazlar ile oyuncular, toplu bir şekilde oyun da oynayabilecek. Örneğin 5’e 5 şeklinde turnuvalar düzenlenebilecek.

Yeni RazerStore, 7 Eylül 2019 tarihinde düzenlenecek bir etkinlik ile tüm halka açık bir şekilde açılacak.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Razer devasa büyüklükte bir mağaza açacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Razer devasa büyüklükte bir mağaza açacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Razer devasa büyüklükte bir mağaza açacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "