Okunma

Red Alert 3 Ek Paketi Xbox Live’da


17 Eylül 2009 Perşembe 09:45
Red Alert 3 Ek Paketi Xbox Live’da

Her ne kadar PC’deki yeri ayrı olsa da, strateji severler artık PC‘ye mahkum değiller. Bunun en güzel örneklerinden biri olan Command And Conquer Red Alert 3 için, Xbox Live platformunda Commander’s Challenge isimli ek paket satışa sunuldu.

Commander’s Challenge, her ne kadar Red Alert 3 için bir ek paket olsa da, eklentiyi oynayabilmeniz için Red Alert 3’e ihtiyaç duymuyor. 800 Microsoft Puanı (10$) karşılığında edinilebilen pakette, 50 farklı savaş senaryosu bulunuyor. Commander’s Challenge, PlayStation 3 platformu için 24 Eylül‘de piyasa da olacakken, PC oyuncuları için Red Alert 3: Uprising ismi ile çoktan piyasadaki yerini almış bulunuyor.

:: Strateji için en ideal platform hangisi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Alert 3 Ek Paketi Xbox Live’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Alert 3 Ek Paketi Xbox Live’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Alert 3 Ek Paketi Xbox Live’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "