Okunma

Red Alert 3 İçin Ek Paket Duyuruldu


09 Ocak 2009 Cuma 08:29
Red Alert 3 İçin Ek Paket Duyuruldu

Bir süre önce söylentisini sizlerle paylaştığımız Red Alert 3: Uprising adlı ilk eklenti paketi nihayet firma tarafından doğrulandı. Mart ayında sadece PC oyuncuları için piyasaya sürülecek olan oyunla birlikte, kendi zorluk dereceleri ve kuralları olan 9 komutana karşı mücadele edebileceğiniz bir Commander’s Challenge modu da gelecek.

Yuriko’ya Yakın Çekim

Dört yeni görev serisinin olduğu oyunda bunlardan biri de Empire of the Rising Sun‘ın komandosu Yuriko‘nun geçmişiyle ilgili olacak. Anlaşılan EA, oyuncuları bu orduyla iyice kaynaştırmak istiyor. Orijinal oyundaki kadronun yanı sıra, yeni Hollywood yıldızlarının da ara sahnelerdeki HD videolarda gözleneceğini belirtmekte fayda var. Red Alert 3: Uprising başlı başına bir eklenti paketi olup, çalışmak için Red Alert 3’e ihtiyaç duymayacak.

:: Red Alert 3’te favori tarafınız hangisiydi?

Bilgi İçin : Red Alert 3
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Alert 3 İçin Ek Paket Duyuruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Alert 3 İçin Ek Paket Duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Alert 3 İçin Ek Paket Duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "