Okunma

Red Dead Redemption 2’den yeni video!


17 Kasım 2017 Cuma 04:00
Red Dead Redemption 2’den yeni video!

Rockstar Games, merakla beklenen Red Dead Redemption 2‘nin hikayesini anlatan yeni bir tanıtım videosu daha yayımladı. Geçtiğimiz aylarda çıkış tarihi ertelenen yapımın bomba gibi geldiğini söylemek de mümkün.

İşte Red Dead Redemption 2‘nin hikayesi!

Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde Rockstar Games’in yaptığı açıklama ile 2018 yılının Bahar dönemine ertelendiği belirtilen yapımda Arthur Morgan ve Van Der Linde çetesinin hırsızlık hikayelerine tanıklık edeceğiz ve bol bol aksiyon göreceğimizi söylemek mümkün.

Yayımlanan videoda yer alan Van Der Linde karakteri, orijinal yapımda da yer aldığı için Red Dead Redemption 2‘yi bir nevi devam oyunu olarak nitelememiz de doğru olacaktır. Fakat videoda ne yazık ki hikaye detayları ve karakterlerin tanıtımı dışında herhangi bir detay bulunmuyor.

Dikkat çeken en önemli unsur ise dönemine yakışır bir tren soygunu sahnesi içeriyor olması. Bu da yapımın çoklu oyunculu modlarında GTA Online benzeri görevler olabileceği izlenimi yaratıyor. Yine de ortada kesinleşmiş bir şey yok.

Red Dead Redemption 2‘nin şimdilik hala PlayStation 4 ve Xbox One platformları için hazırlandığını ve ne yazık ki PC sürümü konusunda hiçbir bilgi bulunmadığını da sözlerimize ekleyerek, sizleri yayımlanan yeni video ile başbaşa bırakalım.

:: Yayımlanan yeni videoyu nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Dead Redemption 2’den yeni video! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Dead Redemption 2’den yeni video! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Dead Redemption 2’den yeni video! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "