Okunma

Red Hat, Promedya’yı Seçti


28 Ekim 2011 Cuma 10:48
Red Hat, Promedya’yı Seçti

Açık kaynak çözümleri alanında dünyanın lider sağlayıcısı olan Red Hat, rekabetçi bir incelemenin ardından Promedia’yı Türkiye’deki yeni “tam yetkili halkla ilişkiler ajansı” (agency-of-record) olarak seçti. Promedia, hedef gruplara ulaşmayı ve Türkiye’deki açık kaynak topluluğuyla ilişkileri sürdürmeyi amaçlayan geniş bir dizi iletişim faaliyeti konusunda Red Hat’e yardımcı olacak.

Yunanistan, Türkiye, İsrail ve Kıbrıs Bölge Müdürü Yaniv Leibovitch, “Promedia’yı Enerjileri, yaratıcılıkları ve güçlü medya ilişkileriyle analitik araçları nedeniyle seçtik. Bu, Türk IT piyasasına yönelik planlarımızı destekleyecek.” dedi.

Promedia Grup Sorumlu Müdürü Feray Alpay ise şöyle konuştu: “İş stratejisi yazılım alanındaki genel görünümü değiştiren benzersiz ve ileri görüşlü IT şirketi Red Hat ile çalışmaktan gurur duyuyoruz. Promedia’da, yenilikçi hizmetlerimiz yoluyla ölçülebilir sonuçlar sunuyoruz.

:: Haber ile ilgili görüşlerinizi forum üzerinde paylaşabilirsiniz.

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Red Hat, Promedya’yı Seçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Red Hat, Promedya’yı Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Red Hat, Promedya’yı Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "