Okunma

Reddit CEO’suna reklamla ulaşıldı!


20 Mayıs 2018 Pazar 23:59
Reddit CEO’suna reklamla ulaşıldı!

İş arama sürecinin monotonluğundan sıkılan Chris Seline, Reddit‘te çalışmak için oldukça ilginç bir yol izledi. En ince ayrıntısına kadar düşündüğü planıyla Reddit CEO‘suna ulaşmayı başaran Chris, izlediği yol sayesinde sosyal medyada popüler oldu.

Reddit CEO’suna Facebook reklamlarını kullanarak ulaştı!

2 yıldır emek verdiği girişiminin batması sonucunda iş arayışına başlayan Chris, Reddit‘te çalışmaya karar verdi. Sıradan bir iş başvurusu yapmaktansa farklı bir yol izlemeyi düşünen Chris’in aklına ise oldukça ilginç fakat bir o kadar da etkili bir yol geldi.

reddit ceo 2

Reddit‘te çalışken kafasındaki projeyi geliştirerek Reddit‘in gücü sayesinde yaymayı amaçlayan Chris, Reddit‘in CEO’sunun teknik bir geçmişi olduğunu bildiği için projesiyle alakalı bir blog yazısı yazdı.

Reddit CEO’sunun kişisel Facebook hesabını yakından inceleyen Chris, yazdığı yazıyı CEO’nun yaşadığı yeri, tuttuğu takımı, beğendiği sayfalar gibi bilgilerini kullanarak neredeyse CEO’ya özel bir hale getirmiş.

10.62 dolara verdiği reklam sadece 197 tarafından görüntülendi. Görüntüleyenlerden arasından ise sadece 4 kişi tıkladı. Fakat o 4 kişiden birisi Reddit’in CEO’su idi. Steve Huffman, yazıyı okuduktan sonra insan kaynaklarına durumu aktararak Chris’in işe alım sürecini başlatmış.

Görevi başarıyla tamamlayarak Reddit’te işe başlayan Chris, yeni projesiyle yeniden gündeme gelmek istediğini söyledi.
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Reddit CEO’suna reklamla ulaşıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Reddit CEO’suna reklamla ulaşıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Reddit CEO’suna reklamla ulaşıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "