Okunma

Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin


06 Ağustos 2009 Perşembe 15:13
Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin

Symbian’lı mobil cihazınızı aktif olarak birçok farklı işte kullanıyorsanız Image Converter türevi bir uygulamaya muhakkak ki bir şekilde ihtiyacınız olmuştur. Resimler arasında birçok farklı format dönüştürme yapılabilen uygulama JPEG, GIF, PNG, BMP gibi popüler resim ve fotoğraf uzantılarının yanı sıra Symbian’lı mobil cihazlarda hemen her yerde karşımıza çıkan MBM uzantısını da destekliyor.


MBM uzantısı sayesinde Symbian’ların resim dosyalarına müdahale edebiliyorsunuz. Ancak tek MBM dosyasında sadece bir resim kaydedilebiliyor.

Resimlerin uzantısını değiştirmek uygulamanın esas özelliği olsa da bunun yanı sıra basit bir dahili resim yöneticisi de mevcut. Resimlerin detaylarını görüntüleme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi basit resim yönetim fonksiyonları da uygulamanın özelliklerinden.

Buradan uygulamayı Symbian S60 3.sürüm tabanlı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki fikirlerinizi forumda tartışıyoruz…
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Nereden indirebiliriz?

" Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimleri İstediğiniz Formatta Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "