Okunma

Resimlerinizi Düzene Sokun


09 Şubat 2009 Pazartesi 15:30
Resimlerinizi Düzene Sokun

Resim ve fotoğraflarınızı klasör yerine etiketler ile kategorilendiren bir resim yönetim programı olan Ikonikos ile başarılı arama filtreleri oluşturabilirsiniz.

Windows XP ve Vista’nın yanı sıra, her türlü Linux ile de çalışabilen Ikonikos, portatif bir uygulama olduğu için USB belleğinizde de her yerde sizinle. Resim ve fotoğraflarla içli dışlı olan her bilgisayar kullanıcısının USB belleğinde bulunması gereken Ikonikos‘un Windows sürümünü buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Ikonikos
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resimlerinizi Düzene Sokun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resimlerinizi Düzene Sokun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resimlerinizi Düzene Sokun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "