Okunma

RIM’den Yeni Blackberry Planları


26 Şubat 2010 Cuma 18:46
RIM’den Yeni Blackberry Planları

RIM’in bir süredir yeni bir dizayn üzerinde çalıştığı biliniyordu. Ayrıca bu tasarım ile birlikte Blackberry OS 6.0’ın da ilk kez görüntülenmiş olabileceği tahmin ediliyordu. Bugün bazı yabancı kaynaklarda ortaya çıkan bir takım göseller, yeni Blackberry’nin nasıl olacağını dair ciddi tüyolar veriyor.

 

Kayar kapaklı bir yapıya sahip olan yeni Blackberry’de, şu sıraların modası yatay açılır bir klavye yerine dik bir klavye kullanılacak. Destekli açılan mekanizması sayesinde cihazın ekranı daha dik bir şekilde konumlandırılıyor. Blackberry OS 6.0’ın da yer alacağı bu cihaz, Wi-Fi n ile donatılacak. 360 x 640 piksel çözünürlük üreten ekranın kaç piksel olacağına dair bir bilgi ise bulunmuyor. Bu sıra dışı cihazın diğer dair detaylarını ise ilerleyen günlerde görebileceğiz.

:: Böyle bir tasarım kullanım anlamında konfor sağlar mı?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" RIM’den Yeni Blackberry Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere RIM’den Yeni Blackberry Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda RIM’den Yeni Blackberry Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "