Okunma

Robot Rock Grubu Karşınızda


19 Temmuz 2011 Salı 09:25
Robot Rock Grubu Karşınızda

Robotların enteresan şeyler yaptığını daha önce defalarca gördük. Bu sefer size göstereceğimiz robotlar da epey yetenekli.

Aslına bakılırsa, End of Life adı verilen bu müzik grubunun elemanlarını robot olarak tanımlamak ne kadar doğru olur bilmiyoruz.

Davul, çello, elektrogitar, org ve tam olarak ne işe yaradığı bilinmeyen bir tarayıcıdan oluşan End of Life adlı bu grup tamamen otomatik olarak müzik yapabiliyor.

End of Life – The Beautiful People

Müzik enstrümanlarına yerleştirilen özel kollar sayesinde çalışan End of Life’ın işini gayet iyi yaptığını söyleyebiliriz.

Lafı fazla uzatmadan sizi End of Life ile baş başa bırakıyoruz. İşte karşınızda End of Life ve Marilyn Manson‘un The Beautiful People adlı şarkısının cover’ı.

:: End of Life’ın canlı performansını beğendiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Robot Rock Grubu Karşınızda”

  1. byyasin dedi ki:

    pek hoşuma gitmedi sanki :S

" Robot Rock Grubu Karşınızda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Robot Rock Grubu Karşınızda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Robot Rock Grubu Karşınızda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "