Okunma

Kendi Şarkını Rock Band’e Koy!


20 Temmuz 2009 Pazartesi 08:12
Kendi Şarkını Rock Band’e Koy!

Kendi bestelediğiniz bir şarkının binlerce kişi tarafından Rock Band‘de çalınmasını istemez miydiniz? Eğer böyle bir hayaliniz varsa bu artık gerçek olmaya çok yakın.

Harmonix ve MTV Games‘in yaptığı açıklamaya göre herhangi bir şarkıyı Rock Band oyun dosyasına dönüştürecek Rock Band Network adlı bir platform kurulacak. Beğenilen şarkılar ise daha sonra oyunculara belli bir ücret karşılığında satılacak, bu satıştan şarkının bestecisine de bir pay verilecek.

Aktarılan şarkılar 30 gün süreyle Rock Band Network’te satışa sunulacak. Bu yeni hizmetin beta sürümünün Ağustos ayında kullanılmaya başlanacağı belirtiliyor.

:: Kendi bestelediğiniz bir şarkı varsa bunu Rock Band Network’e aktarır mıydınız?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kendi Şarkını Rock Band’e Koy! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kendi Şarkını Rock Band’e Koy! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kendi Şarkını Rock Band’e Koy! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "