Okunma

Rocket League, 10 Milyonu Gördü


08 Mart 2016 Salı 06:00
Rocket League, 10 Milyonu Gördü

Arabaları ve futbolu birleştiren, kendine özgü oynanışıyla bir fenomene dönüşen Rocket League her geçen gün büyümeye devam ediyor. Son olarak Xbox One için satışa sunulan oyun, yeni bir kilometre taşını daha geride bıraktı.

Rocket League, Xbox One’da 1 milyon oyuncuya ulaştı

Rocket League’in resmi Twitter adresinden yapılan açıklamaya göre oyun, Xbox One platformunda 1 milyon oyuncuya ulaştı.

Rocket League’in Xbox One’a çıkışının ardından henüz 3 hafta bile geçmeden bu başarıyı yakalaması, geliştiricileri oldukça mutlu etmiş gibi görünüyor. 

Toplamda 10 milyon oyuncu

Bunun yanında geçtiğimiz yılın Aralık ayında Rocket League‘in PC ve PS4 platformlarında 9 milyon civarında oyuncuya ulaştığı açıklanmıştı. Yapılan yeni açıklamayla birlikte Rocket League, şu an itibarıyla tüm platformlarda 10 milyon kullanıcıya ulaşmış görünüyor.

Başarılı oyunun bu yıl içerisinde kutulu versiyonunun çıkacağı da açıklanmıştı.

:: Rocket League’i oynadınız mı?
yazarEren Topçu

İyi bir oyuncu ve sıkı bir teknoloji takipçisi. Mütercim tercümanlık öğrencisi ve oyun programlama ile ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rocket League, 10 Milyonu Gördü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rocket League, 10 Milyonu Gördü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rocket League, 10 Milyonu Gördü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "