Okunma

Rockstar: LA Noire yapım aşamasında


02 Eylül 2009 Çarşamba 19:20
Rockstar: LA Noire yapım aşamasında

Cisminden çok sadece ismi ile bilinen LA Noire oyunu hakkında uzun süredir yeni bir haber edinmemiştik. Varlığından ve gelişiminden şüphe duyulan yapım için Rockstar Games tarafından yapılan açıklama ile LA Noire’in halen geliştirilme aşamasında olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz ay içinde gerçekleştirilen GamesCom etkinliğinde, basına kapalı kapılar ardında yayıncılara yönelik verilen bir konferans sırasında yapılan bu açıklama dışında ise herhangi bir bilgi ya da materyal paylaşılmadı. Rockstar Games’in bu konferans sırasında sadece Gay Tony, Red Dead Redemption ve GTA: Chinatown Wars PSP için bilgilendirmede bulunduğu, LA Noire için başka bir detay vermediği bildirildi.

:: En sevdiğiniz Rockstar oyunu hangisi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Rockstar: LA Noire yapım aşamasında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Rockstar: LA Noire yapım aşamasında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Rockstar: LA Noire yapım aşamasında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "