Okunma

Ruffles’dan SEÇEN SEÇENE


30 Haziran 2009 Salı 10:49
Ruffles’dan SEÇEN SEÇENE

Ruffles, yepyeni ve çok seçkin bir yarışmayla yeniden gençlerin karşısına çıkıyor. Ruffles‘ın yaz boyu devam edecek olan eğlence dolu yeni yarışması “Seçen Seçene“, adı üstünde bir seçme ve seçilme yarışması olarak herkesi keyifli bir seçime davet ediyor.

www.secensecene.com internet sitesi üzerinden başlayan “Seçen Seçene” yarışmasına, Facebook hesabıyla giriş yapılıyor ve katılımcılar arkadaşlarını daha önceden belirlenmiş birbirinden ilginç kategorilere yakıştırıyor.

İnternet sitesine girildiğinde anında milyonlarca Facebook kullanıcısıyla beraber bir seçime katılan gençler, Facebook arkadaş listelerindeki arkadaşlarından rastgele sıralanmış 5 arkadaşını görüyor ve onlar arasından “en zıpır”, “en sulu”, “en golcü”, “en şekil” ve hatta “en yanar döner” arkadaşlarını seçerek oyluyor. Seçimi yapan kişinin kendisi de arkadaşları tarafından herhangi bir kategoride seçime dahil edilebiliyor.

 

Oylamaların sonunda her kategoriden en çok oyu alan ilk 5 aday, aday gösterildikleri yarışmaya katılıp kozlarını paylaşacak ve çeşitli ödüllerin sahibi olacak.

 

Seçen Seçene” yarışması beraberinde birçok ödülü de getiriyor. Yarışmaya en çok arkadaş davet eden ve en çok oy kullanan kişiler, www.sanalmagaza.com’dan 1000 TL değerinde hediye kazanıyor. 6 hafta sürecek olan seçim süreci sonunda her kategoriden 5’er kişi en videosunu çekme hakkı kazanacak ve videoların oylanmasının ardından her kategorinin birincisi Sony Projeksiyon ve Nintendo Wii kazanırken geri kalan 20 kişi de Acer netbook sahibi olacak.

:: Bu tarz yarışmalar ilginizi çekiyor mu?

 

yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ruffles’dan SEÇEN SEÇENE konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ruffles’dan SEÇEN SEÇENE ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ruffles’dan SEÇEN SEÇENE ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "