Okunma

Sahibinden.com Yurtdışına Açılıyor


24 Aralık 2010 Cuma 12:27
Sahibinden.com Yurtdışına Açılıyor

Sahibinden.com, 2010 yılsonu itibariyle ziyaret eden tekil kişi ziyaretçilere bakıldığında otomotiv ve emlak siteleri arasında Türkiye’de lider, Avrupa’da ilk 5 içerisinde, Dünya genelinde ise ilk 20’de olan bir e-ticaret sitesi.

Toplantıda, 2010 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulunan sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş, 2010 yılında toplam 12 milyon yeni ilan girişi yapıldığını belirtti.

Aktif ilan sayılarının %  50’lik bir artış göstererek 2 milyonu geçtiğini bildiren Ertaş, 2010 yılı içerisinde sahibinden.com’u ziyaret eden tekil ziyaretçi sayısının %51 oranında artarak 20 milyon’a ulaştığına değindi.

Sahibinden.com bu yüzden olsa gerek bu büyümeyi yeni yatırımlar yaparak devam ettirmek istiyor (Yılbaşını Teknolojisiz Geçirmeyin).

 

Sahibinden.com gözünü yurt dışına dikmiş durumda.
 

Toplantıda sahibinden.com’un 2011 beklenti ve planlarına da yer veren sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş, “Bizler tüm gücümüzü hep kullanıcılarımızdan aldık ve onlardan aldığımız geri bildirimler ve enerji ile sahibinden.com‘u değişen ve gelişen bir platforma dönüştürdük.

Bu doğrultuda 2011 yılında da sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmak için altyapı ve yazılım alanında yaptığımız yoğun yatırımlarla kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Mobil dünyanın hayatımızda her geçen gün daha fazla yer alması nedeniyle özellikle mobil servisler ve uygulamalarla 2011 yılında mobilde daha etkin olacağız.

Kendi iş alanlarımızla ilgili yeni yatırımlar yapacağız. Yurtiçi ve yurtdışı (Avrupa ve Amerikan pazarı da dahil olmak üzere) yeni Internet projeleri de gündemimizde” diye konuştu. 

:: Sahibinden.com’da en beğendiğiniz özellik hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sahibinden.com Yurtdışına Açılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sahibinden.com Yurtdışına Açılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sahibinden.com Yurtdışına Açılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "