Okunma

Şampiyonların Minimum Sistemi Belli Oldu


09 Temmuz 2009 Perşembe 07:26
Şampiyonların Minimum Sistemi Belli Oldu

Yapımcılığını Cryptic Studios‘un üstlendiği Champions Online‘ın sistem gereksinimleri belli oldu. Süper kahraman tasarlayıp, onun güçlerini geliştirerek en güçlü olmaya çalışacağımız yapımın en önemli özelliği, MMORPG türünde olması. Zindanların yerini laboratuvarların ve çeşitli tesislerin aldığı oyun, yılın üçüncü çeyreğinde yalnızca PC ve Xbox360 için raflarda yer bulacak.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/6284/t_championso_excl_lairs.flv#

MMORPG türündeki yapımın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 2.5 GHz işlemci (Ya da 1.8 GHz çift çekirdekli işlemci), 1 GB RAM, en az NVIDIA GeForce 7800 ya da ATI Radeon X700 ekran kartı, 5 GB boş disk alanı.

Champions Online’ı rahat oynamak için belirlenen sistem gereksinimi ise şu şekilde: 2 GHz çift çekirdekli işlemci, 2 GB RAM, NVIDIA GeForce 8800 ya da ATI Radeon HD 3850 ekran kartı, 5 GB boş disk alanı.

:: Champions Online, sizce World of WarCraft’ın tahtını sallayabilir mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şampiyonların Minimum Sistemi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şampiyonların Minimum Sistemi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şampiyonların Minimum Sistemi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "