Okunma

Su Yosunundan Blu-ray Olur mu?


24 Haziran 2009 Çarşamba 08:25
Su Yosunundan Blu-ray Olur mu?

Samsung Electronics, çevreci yaklaşımıyla inovasyonunu birleştirdiği yeni Blu-ray’li ev sinema sistemi BD-1255T’yi duyurdu. Biyo-selülozdan üretilen 5.1 kanallı hoparlörü ile gerçek HD ses kalitesi ve görüntü sunan ev sinema sisteminde ethernet erişimi de bulunuyor.  


Sahip olduğu teknoloji ses çıkışında deformasyonları da önlüyor.

BD-1255T, Dolby True, Dolby Digital Plus ve HD-Essential gibi surround ses kalitesi ile sinema zevkini üst düzeye çıkarıyor. BD1255T’nin yüksek çözünürlükte gerçek ve canlı görüntü performansı etkileyici bir performans sunuyor. Ayrıca HDMI ve USB girişleri sayesinde pek çok multimedya cihazı BD-1255T’ye bağlanabiliyor.

Kristal Ses Teknolojisi

Samsung’un yeni ürünü BD-1255T’nin en dikkat çeken yanı kuşkusuz hoparlörlerinin esmer su yosunundan üretilmiş olması. Tamamen biyolojik olan ve kimyasal maddeler içermeyen bu hoparlörler, hem doğa dostu, hem de hafif. Bu teknoloji ses çıkışında deformasyonları da önlüyor ve kaliteli bir ses kalitesi sağlıyor. Gelişmiş Kristal Ses teknolojisi de daha zengin baslar ve gerçek bir amfi performansı sunuyor.

Teknik Özellikler

:: 1000W ses çıkışı
:: 5.1 kanal ses sistemi
:: Blu-ray (1080p), DVD, CD, DivX formatları
:: Wireless-WLAN ready
:: USB ve HDMI girişi
:: Anynet +
:: HD ses ve görüntü kalitesi

Fiyat: 2599 TL

:: Su yosunuyla üretilen bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: Samsung
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Su Yosunundan Blu-ray Olur mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Su Yosunundan Blu-ray Olur mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Su Yosunundan Blu-ray Olur mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "