Okunma

Samsung Columbus Serisi


27 Ağustos 2009 Perşembe 13:34
Samsung Columbus Serisi

Dijital pazardaki üretici bakış açısını yansıtan megapiksel savaşları artık önemini yitirdi ve kullanıcı bakış açısı değer kazandı. Artık geniş ekranlar, bağlanabilirlik ve kolay kullanımı sağlayan özellikler ön planda. Fotoğraflarınızı kolayca çekip paylaşıp ardından saklayabileceğiniz en güvenilir ortamı sunan özellikler, fotoğraf makinesi satın alma kararını etkileyen en önemli faktör olacak ,

Samsung’un yeni kamera serisi ile “eğlenceyi” kaçırmayacaksınız. Çünkü “El Hareketine Duyarlı” cihaz, ellerinizi hafifçe yukarı ya da aşağı sallayarak fotoğraflarınız arasında hızlıca geçiş yapmanıza veya slayt şovda istediğiniz kareyi seçebilmenize olanak tanıyor.

 

 

Coğrafi etiketleme (ST1000) özelliği ile Bluetooth 2.0 ve Wi-Fi bağlanırlık özelliğini biraraya getiren bu kamera serisi, kullanıcıların fotoğraf çektikleri an o fotoğrafı istedikleri kişiye gönderebilmelerine ya da sosyal arkadaşlık ve paylaşım sitelerine eklemesine olanak tanıyor. Fotoğraf çekerken GPS özelliği ile seyahat ettiğiniz ya da o an bulunduğunuz mekan izleniyor.

İki adet LCD ekrana sahip olan ( ST500/550) ve smart Auto özelliği sayesinde, ayarları otomatik olarak yaparak, kullanıcıların mükemmel kareyi yakalamalarını mümkün kılan bu kamera serisi, hafif bir vuruşla kamerayı anında açıyor ve mükemmel kare için “çekim” moduna getiriyor.

Facebook, YouTube, flickr, twitter, myspace ve picasa gibi sosyal ağlar ve fotoğraf paylaşım sitelerine anında Wi-Fi kullanarak aktarabilme imkanı sunuyor. Samsung fotoğraf makineleri aynı zamanda DLNA uyumludur. Bu da kameranın kablosuz bir şekilde HDTV, dijital fotoğraf çerçevesi, medya sunucuları ve oyun sistemleri gibi elektronik cihazlara bağlanmasına olanak tanıyor.

:: Bu ürünler ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Columbus Serisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Columbus Serisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Columbus Serisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "