Okunma

Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge


20 Mayıs 2009 Çarşamba 13:45
Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge

Samsung’un “Twin Chamber Plus” (Çift Bölmeli) teknolojili yeni torbasız elektrikli süpürgesi Concerto Haziran ayında Türk tüketicisiyle buluşuyor. Bu yeni torbasız elektrik süpürgesi ile Samsung, Türkiye’de yakın zaman önce satışa sunulan Twin Chamber torbasız elektrikli süpürge serisinin başarısını devam ettirmeyi hedefliyor.


Yeni Samsung Concerto sunduğu teknolojilerle dikkat çekiyor.

Sessiz çalışan, enerjiyi etkin şekilde kullanan yeni Samsung elektrik süpürgesi, gri zemin üzerine pembe rengi ile her tür dekorasyona uyumlu olarak geliyor.

Alerjiye Son

İngiltere Alerji Vakfı tarafından 5 yıldızlı SLG damgası ile onaylanan Samsung Concerto, HEPA 13 filtre sistemi ile zararlı toz parçacıkları ve ev tozu akarlarına karşı koruma sağlıyor. Samsung’un kompakt tasarımlı yenilikçi Twin Chamber Plus sisteminde daha fazla kapasite bulunuyor. Bu yeni sistemde iki bölme yer alıyor ve bu da daha fazla toz toplama ve çekme özelliği sağlıyor. 360 watt emiş gücü özelliği ile toz parçacıkları iç bölmenin siklonik hava yolundan geçerken, kir ve pislikler santrifüj etkisiyle havadan ayrılıyor.


Concerto’nun tasarımı evinizin dekorasyonuyla uyumlu.

Samsung’un yenilikçi teknolojileri arasında yer alan Silencio Brush’ın yapısı bu yeni elektrikli süpürgeye benzersiz temizlik performansı ve maksimum etkinliği daha az sürede ve daha az çaba gerektirerek kazandırıyor. Siklonun etkinliğini geliştirmek için Silencio plus fırça, motorun etkinliğini maksimize ediyor ve hava akışı direncini de en aza indirgiyor. Silencio plus fırçaya ilaveten özellikle evcil hayvan besleyenelere ideal çözüm sunan, halı ve yüzeylerin üzerinde biriken tüyleri toplamak için tüy fırçası da (pet brush) içinden çıkıyor.

Televizyonu Kapatmanıza Gerek Yok

Samsung’un düşük sesli çalışma teknolojisi sayesinde, Samsung elektrikli süpürge çalışırken, telefonda konuşabiliyor ya da televizyon seyredebiliyorsunuz. Samsung Concerto (SC8680) torbasız elektrikli süpürge kategorisinde en düşük gürültü seviyesine sahip elektrikli süpürgeler arasında üst sıralarda yer alıyor.


Concerto’yu aldığınızda ücretsiz ek ön motor filtresi de geliyor.

Elektrikli süpürge kullanıcıları için en zahmetli işlerden biri olan filtre yıkama konusunda yardımcı olacak bir çözüm sunuyor: Ücretsiz ekstra ön motor filtresi. Böylece kullanılmış filtre yıkandığında artık kurumasını beklemek gerekmiyor. Ekstra filtre yerleştirip, hemen temizliğe devam edilebiliyor. Yeni Samsung Concerto’nun tavsiye edilen satış fiyatı ise 419 TL.

:: Elektrik süpürgesinde ilk aradığınız özellik nedir?

Bilgi için: Samsung
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Evdeki elektrik süpürgesi iyice eskidi ve tozları yakalamak yerine kendisi toz bırakıyor. Bunun tamiri mümkünmü? içini temizlesek bile yine aynı çok ses yapıyor ayrıca. Yoksa yeni bir elektrikli süpürge mi almam gerekiyor?

" Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Televizyon İzlemeyi Engellemeyen Süpürge ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "