Okunma

Samsung Galaxy S8 Active modeli doğrulandı!


15 Mayıs 2017 Cumartesi 05:00
Samsung Galaxy S8 Active modeli doğrulandı!

Samsung’un Unpacked 2017 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy S8+ ve Galaxy S8 Plus modellerinin teslimatının başlamasına 1 hafta gibi bir süre kalırken, yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Samsung’un suya ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıda olan Galaxy S8 Active modeli üzerinde çalıştığı SamMobile tarafından doğrulandı.

Galaxy S8 Active modeli hakkında ilk detaylar!

Samsung’un dayanıklı akıllı telefonlarını konumlandırıdığı Active serisinin yeni üyesi Galaxy S8 Active, SM-G892A model numarası ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

17-04/14/galaxy-s8-active-1492182747.jpg

Kullanıcıların en çok merak ettikleri konu ise, Galaxy S6 ve S7 modellerinde benzer bir tasarım kullandıktan sonra Galaxy S8 ile ciddi değişiklikler yapan Samsung’un bunu Galaxy S8 Active modeline nasıl yansıtacağı.

Galaxy S8 Active modelinin tasarımı hakkında şu anda hiç bir sızıntı bulunmuyor. Ancak, tahminler suya ve darbelere karşı dayanıklı yapı nedeniyle cihazda fiziksel ana ekran tuşlarının yer alacağı yönünde.

Haziran ayında gün yüzüne çıkacak olan Galaxy S8 Active modelinin, ABD’nin en büyük GSM operatörlerinden birisi olan AT&T‘ye özel olacağı söyleniyor.

:: Samsung’un Active serisi akıllı telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?


yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

“Samsung Galaxy S8 Active modeli doğrulandı!” üzerine 5 yorum

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Balta gibi telefon yaparlar artık

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Artık s8 de su geçirmiyo e sağlamlığı da düşünen pek yoktur diye tahmin ediyorum o yüzden s5-s6 activelerin başarısı (ne kadar tutuldu bilmiyorum ama) kadar başarılı bir cihaz olmayacaktır.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Active modelini ciddi ciddi alip kullanan varmi acaba ne kadar boş bir telefon

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Alacaksan bunu alacaksın sonra düşünmeyecen düşürürsm kırıldı bilmem ne diye

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bissürü para olacak ve bu yazıyı okuyanların 100 de 99 u sahip olamayacak

Yorum yazın

Geri bildirim